Main Menu
User Menu

Československý ministri pre správu Slovenska

Prehľad československých ministrov pre správu Slovenska



28.10.1918 – 25.05.1920 Vavro Šrobár
25.05.1920 – 25.09.1920 Ivan Dérer (zastupujúci)
25.09.1920 – 26.09.1921 Martin Mičura
26.09.1921 – 15.01.1927 Jozef Kállay
06.10.1938 – 28.11.1938 Jozef Tiso ; HSĽS
01.12.1938 – 15.03.1939 Karol Sidor ; HSĽS
15.03.1939 – 18.07.1940 neobsadené
18.07.1940 – január 1945 Rudolf Viest (v londýnskom exile, od 3.11.1944 v nemeckom zajatí)
URL : https://www.valka.cz/Ceskoslovensky-ministri-pre-spravu-Slovenska-t17127#62820Verze : 0