Main Menu
User Menu

315. operační skupina [1992- ]

315th Operations Group

     
Název:
Name:
315. operační skupina
Originální název:
Original Name:
315th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1992
Předchůdce:
Predecessor:
315. vojenská transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1992-01.10.1994 315. tranportní křídlo (přidružené)
01.10.1994-01.02.2002 315. transportní křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.08.1992-07.09.1993 Swanson, Robert L. (Colonel)
07.09.1993-05.03.1994 Smith, Michael L. (Lieutenant Colonel)
05.03.1994-15.03.1998 Ethredge, Charles D. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/315-operacni-skupina-1992-t137480#451624Verze : 1
URL EN: https://www.armedconflicts.com/315th-Operations-Group-t137480#451624Version : 0
MOD