Main Menu
User Menu
Reklama

Amerika

Ozbrojené síly států Severní a Jižní Ameriky. Pozemní armáda, námořnictvo, letectvo, speciální jednotky. Od generálního štábu po jednotlivé roty.

Články

407. peruť RCAF

Royal Canadian Air Force (RCAF) hrálo důležitou roli při porážce Německa během války.  407. peruť byla druhou kanadskou jednotkou u Coastal Command a strávila celou kariéru námořní hlídkovou službou. 

Témata


Podkategorie

Kanada (CAN) (1982 - současnost)

Ozbrojené síly Kanady. Pozemní armáda, námořnictvo, letectvo, speciální jednotky. Od generálního štábu po jednotlivé roty.

USA (USA)

Ozbrojené síly Spojených států amerických. Pozemní armáda, námořnictvo, letectvo, speciální jednotky, pobřežní stráž, národní garda. Od spojeného štábu náčelníků štábů po jednotlivé roty.

Spojené státy mexické

Ozbrojené síly Mexika. Pozemní armáda, námořnictvo, letectvo, speciální jednotky. Od generálního štábu po jednotlivé roty.
Reklama

Prémiový účet

Prémiový účet

Podpořte náš web a zároveň se zbavte reklam. Použijte prémiový učet!

Zobrazit informace
Rusko-ukrajinský konflikt

Rusko-ukrajinský konflikt. Aktualizováno průběžně.

Zobrazit článek

Zaregistrujte se

Chcete se nás zeptat, doplnit informace nebo se stát autorem článků a zapojit se do každodenního běhu, případně využít plný potenciál tohoto webu? Je to snadné, zde je odkaz jak na to!
Zobrazit postup

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2023 : 120.000,- Kč Příjmy k 11.07.2023 : 93.998,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz / armedconflicts.com neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!