Main Menu
User Menu

Bostonské křídlo protivzdušné obrany [1942-1943]

Boston Air Defense Wing

     
Název:
Name:
Bostonské křídlo protivzdušné obrany
Originální název:
Original Name:
Boston Air Defense Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
06.08.1942
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
24.07.1943
Nástupce:
Successor:
Bostonské stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
11.08.1942-24.07.1943 1. velitelství stíhacího letectva
Dislokace:
Deployed:
11.08.1942-24.07.1943 Boston, ?
Velitel:
Commander:
11.08.1942-25.03.1943 Reed, Minthorne W. (Colonel)
25.03.1943-06.04.1943 Barcus, Glenn O. (Colonel)
06.04.1943-11.06.1943 Craigie, Laurence C. (Colonel)
11.06.1943-22.07.1943 Kleine, Bingham T. (Lieutenant Colonel)
22.07.1943-24.07.1943 Merrick, Louis M. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/Bostonske-kridlo-protivzdusne-obrany-1942-1943-t139355#453502Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Boston-Air-Defense-Wing-t139355#453502Version : 0
MOD