Main Menu
User Menu

90. kosmické křídlo [1992-2008]

90th Space Wing

     
Název:
Name:
90. kosmické křídlo
Originální název:
Original Name:
90th Space Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1992
Předchůdce:
Predecessor:
90. raketové křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.2008
Nástupce:
Successor:
90. raketové křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1992-DD.MM.RRRR 20. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
19.08.1992-05.08.1993 Lord, Lance W. (Brigadier General)
05.08.1993-18.10.1994 Neary, Thomas H. (Brigadier General)
18.10.1994-09.07.1996 DeWolf, Howard G. (Colonel)
09.07.1996-04.09.1997 Summer, Robert P. (Colonel)
04.09.1997-20.08.1999 Shelton, William F. (Colonel)
20.08.1999-26.07.2001 Burg, Roger W. (Colonel)
26.07.2001-14.08.2003 Shearer, Thomas D. (Colonel)
14.08.2003-15.06.2005 Hoapili, Evan (Colonel)
15.06.2005-21.06.2007 Carey, Michael J. (Colonel)
21.06.2007-01.07.2008 Morgan, Michael J. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/90-kosmicke-kridlo-1992-2008-t138601#452748Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/90th-Space-Wing-t138601#452748Version : 0
MOD