Main Menu
User Menu

446. taktické transportní křídlo [1967-1972]

446th Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
446. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
446th Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1967
Předchůdce:
Predecessor:
446. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
01.07.1972
Nástupce:
Successor:
446. vojenské transportní křídlo (přidružené)
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1967-31.12.1969 Záložní oblast 4. letecké armády
31.12.1969-01.07.1972 ?
Dislokace:
Deployed:
01.07.1967-01.07.1972 Houston, Ellington Air Reserve Base
Velitel:
Commander:
01.07.1967-01.01.1970 Gustke, Russell F. (Brigadier General)
01.01.1970-15.06.1970 George, Richard E. (Colonel)
15.06.1970-01.07.1972 Hathaway, William G. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.07.1967-01.03.1968 908. taktická transportní skupina
01.07.1967-01.03.1968 926. taktická transportní skupina
01.10.1969-01.07.1972 926. taktická transportní skupina
21.04.1971-25.02.1972 917. vojenská transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/446-takticke-transportni-kridlo-1967-1972-t138832#452979Verze : 0
MOD