Main Menu
User Menu

442. vojenské transportní křídlo [1966-1971]

442nd Military Airlift Wing

     
Název:
Name:
442. vojenské transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
442nd Military Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1966
Předchůdce:
Predecessor:
442. letecké transportní křídlo, těžké
Datum zániku:
Disbanded:
29.06.1971
Nástupce:
Successor:
442. taktické transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1966-31.12.1969 Záložní oblast 5. letecké armády
31.12.1969-29.06.1971 ?
Dislokace:
Deployed:
01.01.1966-29.06.1971 Belton, Richards-Gebaur AFB
Velitel:
Commander:
01.01.1966-28.06.1970 Mangina, Ben J. (Brigadier General)
28.06.1970-29.06.1971 Lain, Ralph M. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.10.1966-01.04.1967 932. skupina pro přepravu jednotek, střední
01.04.1967-01.04.1969 932. vojenská transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/442-vojenske-transportni-kridlo-1966-1971-t138816#452963Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/442nd-Military-Airlift-Wing-t138816#452963Version : 0
MOD