Main Menu
User Menu

434. taktické transportní křídlo [1967-1969]

434th Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
434. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
434th Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1967
Předchůdce:
Predecessor:
434. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1969
Nástupce:
Successor:
434. křídlo pro speciální operace
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1967-31.12.1969 Záložní oblast 5. letecké armády
Dislokace:
Deployed:
01.07.1967-31.12.1969 Columbus, Bakalar Air Force Base

Velitel:
Commander:
01.07.1967-16.07.1967 Hoff, John W. (Brigadier General)
16.07.1967-01.10.1969 Verhulst, Alfred (Brigadier General)
01.10.1969-31.12.1969 Johnson, William J. Jr (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/434-takticke-transportni-kridlo-1967-1969-t138777#452924Verze : 0
MOD