Main Menu
User Menu

434. křídlo [1992-1994]

434th Wing

     
Název:
Name:
434. křídlo
Originální název:
Original Name:
434th Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1992
Předchůdce:
Predecessor:
434. křídlo pro doplňování paliva za letu
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1994
Nástupce:
Successor:
434. křídlo pro doplňování paliva za letu
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1992-01.10.1993 10. letecká armáda
01.10.1993-01.10.1994 22. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.08.1992-01.06.1994 Batbie, John J. Jr (Brigadier General)
01.06.1994-01.10.1994 Schell, Donald E. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1992-DD.MM.RRRR 434. operační skupina
01.08.1992-01.10.1994 916. skupina pro doplňování paliva za letu (přidružená)
01.08.1992-01.10.1994 927. skupina pro doplňování paliva za letu

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/434-kridlo-1992-1994-t138782#452929Verze : 1
MOD