Main Menu
User Menu

433. taktické transportní křídlo [1967-1969]

433rd Tactical Airlift Wing

     
Název:
Name:
433. taktické transportní křídlo
Originální název:
Original Name:
433rd Tactical Airlift Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1967
Předchůdce:
Predecessor:
433. křídlo pro přepravu jednotek, střední
Datum zániku:
Disbanded:
25.07.1969
Nástupce:
Successor:
433. vojenské transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1967-25.07.1969 Záložní oblast 4. letecké armády
Dislokace:
Deployed:
01.07.1967-25.07.1969 San Antonio, Kelly AFB
Velitel:
Commander:
01.07.1967-08.01.1968 Marchbanks, Tom E. Jr (Brigadier General)
08.01.1968-25.07.1969 Lain, Ralph M. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.03.1968-25.04.1969 908. taktická transportní skupina
01.03.1968-01.10.1969 926. taktická transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/433-takticke-transportni-kridlo-1967-1969-t138770#452917Verze : 0
MOD