Main Menu
User Menu

302. křídlo pro speciální operace [1970-1971]

302nd Special Operations Wing

     
Název:
Name:
302. křídlo pro speciální operace
Originální název:
Original Name:
302nd Special Operations Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.07.1970
Předchůdce:
Predecessor:
302. taktické transportní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
02.08.1971
Nástupce:
Successor:
302. taktické transportní křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.07.1970-02.08.1971 ?
Dislokace:
Deployed:
01.07.1970-02.08.1971 Wilmington, Clinton County AFB
Velitel:
Commander:
15.06.1970-02.08.1971 Mangina, Ben J. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
17.09.1970-21.04.1971 913. taktická transportní skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL CZ: https://www.valka.cz/302-kridlo-pro-specialni-operace-1970-1971-t138650#452797Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/302nd-Special-Operations-Wing-t138650#452797Version : 0
MOD