Main Menu
User Menu

Zbrojnice 25 [1948-1950]

25th Armory

     
Název:
Name:
Zbrojnice 25
Originální název:
Original Name:
Zbrojnice 25
Datum vzniku:
Raised/Formed:
DD.MM.1948
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1950
Nástupce:
Successor:
25. tanková zbrojnice
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.1948-15.08.1950 Velitelství tankového vojska
15.08.1950-01.12.1950 Velitelství tankového a mechanisovaného vojska
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.1948-01.12.1950 Šenov, ? /

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Poznámka:
Note:
DD.MM.1948-01.10.1949 VÚ 0000 Šenov
01.10.1949-01.12.1950 VÚ 0000 Šenov
Zdroje:
Sources:
https://www.vojenstvi.cz/vasedotazy_137.htm
URL CZ: https://www.valka.cz/Zbrojnice-25-1948-1950-t233535#645643Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/25th-Armory-t233535#645643Version : 0
MOD