Main Menu
User Menu

I. oddíl Průzkumného pluku 9 [1938-1940]

1st Battalion, 9th Reconnaissance Regiment

I./ Aufklärungs-Regiment 9

     
Název:
Name:
I. oddíl Průzkumného pluku 9
Originální název:
Original Name:
I./ Aufklärungs-Regiment 9
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1938
Předchůdce:
Predecessor:
Kraftfahr-Jäger-Bataillon 4
Datum zániku:
Disbanded:
01.08.1940
Nástupce:
Successor:
Motocyklistický střelecký prapor 59
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.08.1939-01.08.1940 Průzkumný pluk 9
Dislokace:
Deployed:
01.08.1938-DD.MM.RRRR Stockerau, ? /

Velitel:
Commander:
10.11.1938-26.08.1939 Vichytil, Josef (Oberstleutnant)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
Edwards, Robert J.: Scouts Out: A History of German Armored Reconnaissance Units in World War II
URL : https://www.valka.cz/I-oddil-Pruzkumneho-pluku-9-1938-1940-t223643#622850Verze : 1
MOD