Main Menu
User Menu

Výzbrojní oddělení [1969-1985]

Armament Department of the Western Military District

     
Název:
Name:
Výzbrojní oddělení
Originální název:
Original Name:
Výzbrojní oddělení Zapadního vojenského okruhu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1969
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.09.1985
Nástupce:
Successor:
Služba raketového a dělostřeleckého vyzbrojování
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.09.1969-01.09.1985 Západní vojenský okruh
Dislokace:
Deployed:
01.09.1969-01.09.1985 Tábor, kasárny /

Velitel:
Commander:
DD.11.1976-01.10.1977 Ostádal, Miloš (Podplukovník)
01.10.1977-01.10.1983 Ostádal, Miloš (Plukovník)
01.10.1983-DD.10.1984 Ostádal, Miloš (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1969-01.09.1976 11. dělostřelecká základna
01.09.1969-01.09.1985 2. výzbrojní základna
01.09.1969-01.09.1985 52. muniční základna
01.09.1976-01.09.1985 21. dělostřelecká základna
01.09.1976-01.09.1985 31. dělostřelecká základna

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Pavel Minařík, otázka č. 486, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_33.htm
Pavel Minařík, otázka č.366, https://vojenstvi.cz/vasedotazy_25.htm
URL : https://www.valka.cz/Vyzbrojni-oddeleni-1969-1985-t231650#642435Verze : 0
MOD