Main Menu
User Menu

Stepní vojenský okruh [1945-1946]

Steppe Military District

Stepný vojenský okruh

Степной военный округ (СтепВО) - II. формирование

     
Název:
Name:
Stepní vojenský okruh
Originální název:
Original Name:
Степной военный округ
Datum vzniku:
Raised/Formed:
09.07.1945
Předchůdce:
Predecessor:
4. úderná armáda
Datum zániku:
Disbanded:
29.01.1946
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Dislokace:
Deployed:
09.07.1945-0294.01.1946 Alma-Ata, ? /

Velitel:
Commander:
09.07.1945-29.01.1946 Kurbatkin, Pavel Semjonovič (Geněral-lejtěnant / Генерал-лейтенант)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
09.07.1945-11.07.1945 Kudrjašov, Alexandr Ivanovič (Polkovnik / Полковник)
11.07.1945-DD.01.1946 Kudrjašov, Alexandr Ivanovič (Geněral-major / Генерал-майор)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
30.04.1943-09.07.1943 7. gardový jezdecký sbor

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Ivlev, I.I.: Vsje vojennyje okruga SSSR i Rossiji 1918-2021, Litres, Samizdat 2021 (Ивлев И. И.: Все военные округа СССР и России 1918-2021 гг., ЛитРес: Самиздат, 2021)
URL : https://www.valka.cz/Stepni-vojensky-okruh-1945-1946-t57261#515003Verze : 0
MOD