Main Menu
User Menu

31. taktické výcvikové křídlo [1981-1985]

31st Tactical Training Wing

     
Název:
Name:
31. taktické výcvikové křídlo
Originální název:
Original Name:
31st Tactical Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
30.03.1981
Předchůdce:
Predecessor:
31. taktické stíhací křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
01.10.1985
Nástupce:
Successor:
31. taktické stíhací křídlo
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
30.03.1981-01.10.1985 9. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
30.03.1981-01.10.1985 Homestead, Homestead AFB
Velitel:
Commander:
30.03.1981-05.01.1982 Fischer, Eugene H. (Colonel)
05.01.1982-20.06.1984 Baxter, Robert H. (Colonel)
20.06.1984-27.06.1985 McCoy, Billy G. (Colonel)
27.06.1985-01.10.1985 Hehn, Charles L. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/31-takticke-vycvikove-kridlo-1981-1985-t138381#452527Verze : 0
MOD