Main Menu
User Menu

10. letištní křídlo [1994- ]

10th Air Base Wing

     
Název:
Name:
10. letištní křídlo
Originální název:
Original Name:
10th Air Base Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.11.1994
Předchůdce:
Predecessor:
10. letištní křídlo
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.11.1994-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
27.06.1994-01.11.1994 Corbett, William J. III (Colonel)
01.11.1994-13.11.1996 Csintyan, David P. (Colonel)
13.11.1996-09.04.1999 Downing, Richard H. (Colonel)
09.04.1999-11.05.2001 Bonapart, John H. Jr (Colonel)
11.05.2001-24.10.2002 Ward, Bradford E. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/10-letistni-kridlo-1994-t138283#452428Verze : 2
MOD