Main Menu
User Menu

Sbor Hela [1945-1945]

Corps Hela

Korps Hela

     
Název:
Name:
Sbor Hela
Originální název:
Original Name:
Korps Hela
Datum vzniku:
Raised/Formed:
16.03.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
08.05.1945
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
12.04.1945-08.05.1945 Armáda Východní Prusko
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ?

Velitel:
Commander:
16.03.1945-08.05.1945 Specht, Karl Wilhelm (General der Infanterie)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.01.1945-08.05.1945 4. policejní divize tankových granátníků SS
DD.04.1945-08.05.1945 31. divize lidových granátníků
DD.04.1945-08.05.1945 7. tanková divize

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Tessin, Georg: Verbände und Truppen der deutschen Wehrmacht und Waffen-SS im Zweiten Weltkrieg 1939-1945
https://www.okh.it/units/3korps/InfKps/HelaKps.htm
URL : https://www.valka.cz/Sbor-Hela-1945-1945-t10122#609167Verze : 0
MOD