Main Menu
User Menu

Velitelství obranních sil [1996-2002]

Headquarters of Area Defense Force

Fuerza de Defensa de Área (FDA)

     
Název:
Name:
Velitelství obranních sil
Originální název:
Original Name:
Fuerza de Defensa de Área (FDA)
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1996
Předchůdce:
Predecessor:
Datum zániku:
Disbanded:
01.11.2006
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.02.1996-01.11.2006 Velitelství armády
Dislokace:
Deployed:
01.02.1996-01.11.2006 Madrid, palác Buenavista

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?, ? ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.02.1996-05.05.2005 Vojenské velitelství Baleáry
01.02.1996-05.05.2005 Vojenské velitelství Ceuta
01.02.1996-06.09.2002 Vojenské velitelství Kanárske ostrovy
01.02.1996-05.05.2005 Vojenské velitelství Melilla

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
caballipedia.es
URL CZ: https://www.valka.cz/Velitelstvi-obrannich-sil-1996-2002-t218066#611376Verze : 0
URL EN: https://www.armedconflicts.com/Headquarters-of-Area-Defense-Force-t218066#611376Version : 0
MOD