Main Menu
User Menu

229. skupina RAF [1943-1947]

No. 229 Group RAF

     
Název:
Name:
229. skupina RAF
Originální název:
Original Name:
No. 229 (Transport) Group RAF
Datum vzniku:
Raised/Formed:
16.12.1943
Předchůdce:
Predecessor:
179. křídlo RAF
Datum zániku:
Disbanded:
31.03.1947
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:

Dislokace:
Deployed:


Velitel:
Commander:
16.12.1943-23.04.1945 Guest, Charles Edward Neville (Air Commodore)
23.04.1945-31.03.1947 Jarman, Geoffrey Twyford (Air Commodore)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
DD.MM.1943-DD.MM.1946 194. peruť RAF
16.11.1944-31.12.1944 669. peruť RAF
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 353. peruť RAF
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR 436. peruť RCAF

Ručně vyplněné položky:

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.rafweb.org/Grp07.htm
URL : https://www.valka.cz/229-skupina-RAF-1943-1947-t118975#408746Verze : 0
MOD