Main Menu
User Menu

Mongolsko armáda

Diskuse
Věcný dotaz...Nechtělo by se někomu založit hodnosti Mongolské lidové republiky?
URL : https://www.valka.cz/Mongolsko-armada-t111515#391324Verze : 0
hodnosti ? jako hodnostni skupinu tady na valka.cz ? nebo prehled hodnosti jako tema ?
URL : https://www.valka.cz/Mongolsko-armada-t111515#391467Verze : 0
MOD
Jako hodnosti na valka.cz
URL : https://www.valka.cz/Mongolsko-armada-t111515#391537Verze : 0
tak to bohuzel ne. Hodnosti je tady dost, kdysi si toho lide navymysleli, ale nakonec je tu jen nekolik hodnostnich skupin, ktere se opravdu pouzivaji, a ostatni jsme si sice dalu tu praci, abychom je zalozili, sehnali vylozky a tak dale, ale nikdo je nevyuziva, touto cestou tedy jiz nehodlame jit - ta prace za to zkratka nestoji.
URL : https://www.valka.cz/Mongolsko-armada-t111515#391542Verze : 0
MOD
Myslím, že o mongolsko by zájem mohl být, klidně by se mohlo smazat pár zemí, například Libérie, Chile a Brazílie, tam nikdo není.
URL : https://www.valka.cz/Mongolsko-armada-t111515#391579Verze : 0
myslim, ze ne Smile nejde o to neco smazat, to nas nic nestoji, uz je to hotove ... kazdopadne smysl hodnostnich skupin byl i trochu v necem jinem, melo se jednat o tymy spolupracujici a koordinujici se na nejake praci cilene prave na danou hodnostni skupinu a tedy eru existence nejake armady - dobre je to videt treba na hodnostni skupine Rakouska Uherska, ktera krome praci na KuK armade a vyznamenanich take vyhlasuje ruzne souteze se zamerenim na Rakousko Uhersko a jeho historii. A toho se neda dosahnout s "jednoclennou" armadou, resp. neni v tom zadny smysl a prinos. Vytvareni takove skupiny je potom jen "na okrasu" a to je skutecne casove neefektivni. Nenapada me nic, cim by nas mohla zajimat prave Mongolska lidova armada, nevime o ni nic, neucastni se zadnych vyznamnych vojenskych konfliktu soucasnosti, nevyviji zadne nove zbrane ... smysl takove skupiny je tedy pro nas skutencne velmi maly.
URL : https://www.valka.cz/Mongolsko-armada-t111515#391581Verze : 0
MOD
Proč rušit něco co má alespoň nějakou historii a o čem se něco ví, třeba Brazilie bojovala celkem úspěšně v několika válkách. Naopak Mongolská lidová armáda se nikdy moc neuplatnila a bojovala jen jako přívěsek sovětů. Její zřízení má asi takový smysl jako zřídit bojové jednotky hnutí Mau-Mau (ty sice bojovali více ale jsou pro nás asi tak stejně známé), nebo eskymáckou domobranu.
A pokud vím už před časem se rozhodlo že se další jednotky zakládat nebudou, takže není co řešit.
URL : https://www.valka.cz/Mongolsko-armada-t111515#391583Verze : 0