Main Menu
User Menu

Týl velitelství protivzdušné obrany státu [1976-1990]

Rear of the State Air Defense Command

     
Název:
Name:
Týl velitelství protivzdušné obrany státu
Originální název:
Original Name:
Týl velitelství protivzdušné obrany státu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1976
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.05.1990
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.01.1976-01.05.1990 Velitelství protivzdušné obrany státu
Dislokace:
Deployed:
01.01.1976-DD.09.1981 Praha, kasárny /
DD.09.1981-01.05.1990 Stará Boleslav, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.01.1976-01.05.1977 Morenc, Václav (Plukovník)
01.05.1977-DD.12.1986 Morenc, Václav (Generálmajor)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.01.1976-01.05.1990 7. letecká vojsková opravna
01.01.1976-01.09.1985 7. technická opravna
01.09.1985-01.05.1990 7. prapor oprav techniky

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Alex Maskalík - Elita armády, československá vojenská generalita 1918-1992, HWSK, ISBN 978-80-970941-0-2
URL : https://www.valka.cz/Tyl-velitelstvi-protivzdusne-obrany-statu-1976-1990-t239596#662338Verze : 2
MOD