Main Menu
User Menu

Štáb 7. armády protivzdušné obrany státu [1961-1976]

Staff of the 7th State Air Defense Army

     
Název:
Name:
Štáb 7. armády protivzdušné obrany státu
Originální název:
Original Name:
Štáb 7. armády protivzdušné obrany státu
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.09.1961
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.01.1976
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.09.1961-01.01.1976 7. armáda protivzdušné obrany státu
Dislokace:
Deployed:
01.09.1961-01.01.1976 Praha, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
DD.07.1969-01.06.1970 Marušák, Josef (Plukovník)
DD.11.1972-08.06.1973 Kopřiva, Jindřich (Plukovník)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.09.1961-01.01.1976 7. provozní prapor
01.09.1961-01.01.1976 Operační oddělení
01.09.1961-01.09.1963 Spojovací oddělení a pozemního zabezpečení navigace
01.09.1961-01.04.1967 Velitelské stanoviště 7. armády protivzdušné obrany státu
01.09.1963-01.01.1976 Oddělení spojovací a radiotechnického zabezpečení
01.11.1966-01.09.1969 Politické oddělení

Ručně vyplněné položky:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://vojenstvi.cz/vasedotazy_135.htm
URL : https://www.valka.cz/Stab-7-armady-protivzdusne-obrany-statu-1961-1976-t232892#644472Verze : 2
MOD