Main Menu
User Menu

Panamská průplavová divize [1921-1932]

Panama Canal Division

     
Název:
Name:
Panamská průplavová divize
Originální název:
Original Name:
Panama Canal Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
03.06.1921
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.04.1932
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
DD.MM.1922-15.04.1932 Panamský průplavový department
Dislokace:
Deployed:
03.07.1921-DD.10.1921 Quarry Heights, ? /
DD.10.1921-DD.MM.1932 Balboa, Fort Amador /

Velitel:
Commander:
03.07.1921-10.10.1921 Babbitt, Edwin B. (Brigadier General)
10.10.1921-17.04.1923 Sturgis, Samuel D. Jr. (Major General)
17.04.1923-15.09.1923 Babbitt, Edwin B. (Major General)
DD.10.1923-19.09.1924 Lassiter, William (Major General)
19.09.1924-DD.01.1925 Conner, Fox (Brigadier General)
23.01.1925-10.10.1926 Martin, Charles H. (Major General)
13.12.1926-01.10.1927 Graves, William S. (Major General)
13.10.1927-31.03.1928 Craig, Malin (Major General)
01.04.1928-21.12.1930 Irwin, George LeR. (Major General)
21.12.1930-03.04.1931 Roberts, Charles D. (Brigadier General)
03.04.1931-15.04.1932 Fiske, Harold B. (Brigadier General)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
03.06.1921-23.03.1925 19. pěší brigáda
17.10.1921-23.03.1925 20. pěší brigáda

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Clay, Steven E.: U.S. Army Order of Battle 1919-1941. Volume 1. The Arms: Major Commands and Infantry Organizations, Combat Studies Institute Press, US Army Combined Arms Center, Fort Leavenworth, KS, 2010
URL : https://www.valka.cz/Panamska-pruplavova-divize-1921-1932-t191201#552245Verze : 5
MOD