Main Menu
User Menu

Provozní rota Stod [1993-1994]

Operational Company Stod

     
Název:
Name:
Provozní rota Stod
Originální název:
Original Name:
Provozní rota Stod
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1993
Předchůdce:
Predecessor:
Provozní rota Stod
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1994
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1993-30.11.1993 52. skupina radiolokačního průzkumu a uvědomování
01.12.1993-31.12.1994 45. skupina radiolokačního průzkumu a uvědomování
Dislokace:
Deployed:
01.01.1993-31.12.1994 Stod, kasárny Tomáš Garrique Masaryka

Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR, ( )
Výzbroj:
Armament:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
Vobecký, Ing. Jiří (major), Kolek, Ing. Jiří (major): Radiotechnické vojsko - K 50. výročí vzniku; MO ČR-AVIS (Praha 2000) České letectva a PVO č.1/94 "Na prahu změn - Struktura 4. sboru PVO K 01.01.1994" Vlastní archiv
URL : https://www.valka.cz/Provozni-rota-Stod-1993-1994-t188869#548393Verze : 0