Main Menu
User Menu

33. letecká divize [1966-1969]

33rd Air Division

     
Název:
Name:
33. letecká divize
Originální název:
Original Name:
33rd Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.01.1966
Předchůdce:
Predecessor:
33. letecká divize (SAGE)
Datum zániku:
Disbanded:
19.11.1969
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.01.1966-01.04.1966 Velitelství protivzdušné obrany
01.04.1966-19.11.1969 1. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
19.04.1966-19.11.1969 Fort Lee AFS
Velitel:
Commander:
20.01.1966-31.03.1966 -, - (-)
01.04.1966-30.06.1967 Daugherty, Jean H. (Colonel)
30.06.1967-30.09.1969 Hill, Frank A. (Colonel)
30.09.1969-19.11.1969 Robinson, R. A. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/33-letecka-divize-1966-1969-t139176#453323Verze : 0
MOD