Main Menu
User Menu

29. letecká divize [1966-1969]

29th Air Division

     
Název:
Name:
29. letecká divize
Originální název:
Original Name:
29th Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1966
Předchůdce:
Predecessor:
29. letecká divize (SAGE)
Datum zániku:
Disbanded:
19.11.1969
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1966-15.09.1969 10. letecká armáda
15.09.1969-19.11.1969 1. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1966-19.11.1969 Duluth, Duluth International Airport

Velitel:
Commander:
01.04.1966-19.08.1967 Dowling, James K. (Colonel)
19.08.1967-31.10.1967 Howle, Robert P. Jr (Colonel)
31.10.1967-28.02.1969 Kelly, Converse B. (Colonel)
28.02.1969-31.08.1969 Fogle, James M. (Colonel)
31.08.1969-19.11.1969 Shaeffer, William F. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.04.1966-30.09.1968 507. stíhací křídlo (protivzdušné obrany)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/29-letecka-divize-1966-1969-t139161#453308Verze : 0
MOD