Main Menu
User Menu

21. letecká divize [1966-1967]

21st Air Division

     
Název:
Name:
21. letecká divize
Originální název:
Original Name:
21st Air Division
Datum vzniku:
Raised/Formed:
20.01.1966
Předchůdce:
Predecessor:
21. strategická letecká divize
Datum zániku:
Disbanded:
31.12.1967
Nástupce:
Successor:
21. letecká divize
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
20.01.1966-01.04.1966 Velitelství protivzdušné obrany
01.04.1966-31.12.1967 1. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.04.1966-31.12.1967 New Hanover, McGuire AFB
Velitel:
Commander:
20.01.1966-31.03.1966 -, - (-)
01.04.1966-31.12.1967 Evans, Albert L. (Colonel)
Náčelník štábu:
Chief of Staff:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
12.06.1960-15.02.1962 40. bombardovací křídlo, střední
01.04.1966-01.12.1967 52. stíhací křídlo (protivzdušné obrany)

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/21-letecka-divize-1966-1967-t139133#453280Verze : 0
MOD