Main Menu
User Menu

9. strategické průzkumné křídlo [1949-1950]

9th Strategic Reconnaissance Wing

     
Název:
Name:
9. strategické průzkumné křídlo
Originální název:
Original Name:
9th Strategic Reconnaissance Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
25.04.1949
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1950
Nástupce:
Successor:
9. bombardovací křídlo, těžké
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.05.1949-01.11.1949 311. letecká divize
01.11.1949-01.04.1950 2. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
01.05.1949-01.04.1950 Fairfield, Fairfield-Suisun AFB

Velitel:
Commander:
01.05.1949-16.06.1949 Winn, Raymond L. (Colonel)
16.06.1949-01.04.1950 Travis, Robert F. (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
01.05.1949-01.04.1950 9. strategická průzkumná skupina

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/9-strategicke-pruzkumne-kridlo-1949-1950-t138271#452416Verze : 0
MOD