Main Menu
User Menu

66. taktická průzkumná skupina [1953-1957]

66th Tactical Reconnaissance Group

     
Název:
Name:
66. taktická průzkumná skupina
Originální název:
Original Name:
66th Tactical Reconnaissance Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.01.1953
Předchůdce:
Predecessor:
66. strategická průzkumná skupina
Datum zániku:
Disbanded:
08.12.1957
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.01.1953-15.06.1960 806. letecká divize
14.06.1954-07.08.1954 dočasně podřízena : 7. letecká divize
27.09.1957-08.12.1957 dočasně podřízena : 7. letecká divize
Dislokace:
Deployed:
01.01.1953-01.07.1953 Sumter, Shaw AFB
Velitel:
Commander:
DD.01.1953-DD.07.1953 Irons, Stanley W (Lieutenant Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
https://bobrowen.com/nymas/usaaf4.html
URL : https://www.valka.cz/66-takticka-pruzkumna-skupina-1953-1957-t137098#451242Verze : 0
MOD