Main Menu
User Menu

Zbrojnica 21 [1947-1950]

21st Armory

     
Název:
Name
Zbrojnica 21
Originální název:
Original Name:
Zbrojnica 21
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1947
Předchůdce:
Predecessor:
Zbrojný sklad 33
Datum zániku:
Disbanded:
01.12.1950
Nástupce:
Successor:
21. chemická zbrojnica
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1947-15.08.1950 Velitelství týlu hlavního štábu
15.08.1950-01.12.1950 Hlavní intendanční správa
Dislokace:
Deployed:
01.10.1947-01.12.1950 Zemianske Kostoľany, kasárny /

Velitel:
Commander:
01.10.1947-01.12.1950 Remenec, Karol
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
01.10.1947-01.10.1949 VÚ 4680 Zemianske Kostoľany
01.10.1949-01.12.1950 VÚ 9400 Zemianske Kostoľany
Zdroje:
Sources:
www.mil.sk
URL : https://www.valka.cz/Zbrojnica-21-1947-1950-t50467#193965Verze : 3
MOD