Main Menu
User Menu

Vojenský výcvikový tábor u Berouna [1946-1948]

Military Training Camp u Berouna

     
Název:
Name:
Vojenský výcvikový tábor u Berouna
Originální název:
Original Name:
Vojenský výcvikový tábor u Berouna
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1946
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.03.1948
Nástupce:
Successor:
Vojenský výcvikový tábor Město Libavá
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.10.1946-01.03.1948 1. oddělení (operační)
Dislokace:
Deployed:
01.10.1946-01.03.1948 Město Libavá, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
DD.MM.1947-01.03.1948 Pisarský, Lumír (Štábní kapitán)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
01.12.1946-01.03.1948 VÚ 0000 Libavá
Zdroje:
Sources:
ŠTAIGL, Jan – MINAŘÍK, Pavel: Dislokácia a krycie čísla jednotiek, útvarov a zariadení čs. armády a vojsk ministerstva vnútra na Slovensku 1945 – 1992. Bratislava : Vojenský historický ústav, 2014, 495 s., zozn. ISBN 978-80-89523-30-6
URL : https://www.valka.cz/Vojensky-vycvikovy-tabor-u-Berouna-1946-1948-t239542#662106Verze : 1
MOD