Main Menu
User Menu

Úřad vojenského přidělence v Sofii [1937-1939]

Office of Military Attaché in Sophia


REPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ ÚŘAD VOJENSKÉHO PŘIDĚLENCE V SOFII
Datum vzniku 01.04.1937
Předchůdce ---
Datum zániku 03.1939
Následovník ---
Nadřízené velitelství 04.1937-09.1938 Hlavní štáb branné moci
09.1938-10.1938 Štáb hlavního velitelství
10.1938-03.1939 Hlavní štáb branné moci
Dislokace 04.1937-03.1939 Sofie
Vojenský přidělenec 04.1937-03.1939 Bulandr, Rudolf
Oblast působnosti 04.1937-03.1939 Bulharské carství
Prameny
Literatura Fidler, Jiří – Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé 1920-1938. Praha, Libri 2006.
URL : https://www.valka.cz/Urad-vojenskeho-pridelence-v-Sofii-1937-1939-t46205#289184Verze : 0
MOD