Main Menu
User Menu

Úřad vojenského přidělence v Haagu [1937-1939]

Office of Military Attaché in Haag


REPUBLIKA ČESKOSLOVENSKÁ ÚŘAD VOJENSKÉHO PŘIDĚLENCE V HAAGU
Datum vzniku 15.10.1937
Předchůdce ---
Datum zániku 03.1939
Následovník ---
Nadřízené velitelství 10.1937-09.1938 Hlavní štáb brané moci
09.1938-10.1938 Štáb hlavního velitelství
10.1938-03.1939 Hlavní štáb branné moci
Dislokace 10.1937-03.1939 Haag
Vojenští přidělenci 10.1937-10.1937 Hájek, František
10.1937-03.1939 Svoboda, Josef
Oblast působnosti 06.1938-03.1939 Dánské království
10.1937-03.1939 Nizozemské království
Prameny
Literatura Fidler, Jiří – Sluka, Václav: Encyklopedie branné moci Republiky československé 1920-1938. Praha, Libri 2006.
URL : https://www.valka.cz/Urad-vojenskeho-pridelence-v-Haagu-1937-1939-t46212#289198Verze : 0
MOD