Main Menu
User Menu
     
Název:
Name:
Strečno
Další názvy:
Other Names:
Strečniansky hrad
Typ:
Style:
hrad
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
přístupno v návštěvních hodinách
Obec:
Municipality:
-
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°10'28.00"N 18°51'44.00"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
Viac informácií v článku o hrade Strečno
Zdroje:
Sources:
www.zamky.sk

Strečno - fotografia prevzatá:
(c) www.zamky.sk

fotografia prevzatá:
(c) www.zamky.sk

URL : https://www.valka.cz/Strecno-t72998#331532Verze : 0
MOD