Main Menu
User Menu

Skupina „C“ /výcviková/ [1945-1949]

Group „C“ /Training/

     
Název:
Name:
Skupina „C“ /výcviková/
Originální název:
Original Name:
Skupina „C“ /výcviková/
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.08.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
01.02.1949
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.08.1945-01.02.1949 2. oddělení (zpravodajské) hlavního štábu
Dislokace:
Deployed:
01.08.1945-01.02.1949 Praha, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
01.08.1945-20.10.1945 Svoboda, Josef (Podplukovník)
01.03.1948-01.02.1949 Tokan, Oto (Podplukovník)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://vojenstvi.cz/vasedotazy_48.htm
URL : https://www.valka.cz/Skupina-C-vycvikova-1945-1949-t233103#644856Verze : 0
MOD