Main Menu
User Menu

Skupina „A“ /studijní/ [1945-1950]

Group „A“ /Study/

     
Název:
Name:
Skupina „A“ /studijní/
Originální název:
Original Name:
Skupina „A“ /studijní/
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.06.1945
Předchůdce:
Predecessor:
-
Datum zániku:
Disbanded:
15.08.1950
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízený úřad:
Higher Authority:
01.06.1945-15.08.1950 2. oddělení (zpravodajské) hlavního štábu
Dislokace:
Deployed:
01.06.1945-15.08.1950 Praha, kasárny /
Přednosta / náčelník:
Chief:
12.06.1945-15.10.1945 Zuska, Josef (Podplukovník)
15.10.1945-22.01.1946 Janda, František (Podplukovník)
22.01.1946-15.08.1950 Suchomel, Jaroslav (Plukovník)
Podřízené úřady či jednotky:
Subordinated Agencies or Units:
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://vojenstvi.cz/vasedotazy_48.htm
URL : https://www.valka.cz/Skupina-A-studijni-1945-1950-t233097#644848Verze : 0
MOD