Main Menu
User Menu

Rozpočet...?

rozpočet, kvalita...

Diskuse
Na tento web občas rád zavítám....
Člověk se tu dozví pár zajímavých věcí, ale Rozpočet tohoto webu pro rok 2017 : 85.000,- Kč / Příjmy doposud : 3.400,- Kč, který je do očí bijící, mi tu absolutně nesedí.
Chtěl bych se proto zeptat redakce jak na tu částku přišla, jelikož po grafické stránce raději hovořit nebudeme.
URL : https://www.valka.cz/Rozpocet-t197268#566873Verze : 0
Dobry den,
rozpocet se sklada z rady polozek. Predne, mame vlastni hardware (server Fujitsu, 24 jader, 64gb RAM, diskove pole, PCI SSD karta ...), jen valka.cz ma pres 400Gb dat, mame pres 300 tisic navstev mesicne, vse je vyvijeno vlastnimi silami. Musime platit hosting, nakupujeme literaturu, platime software a licence, vedeme ucetnictvi a cas od casu mame i jednorazove vylohy. Krome naseho vlastniho webu poskytujeme zdarma prostor rade dalsich zajmove podobnych webu.
"o graficke strance" samozrejme mluvit nemusime, web je tvoren ne s ohledem na krasu, ale na fukncnost, aby jej mohli pouzivat i lide starsi, s technikou ne uplne zvykli, stezejni je pro nas obsah. A jak jsem psal vyse, je to vsechno v podstate prace jen me samotneho, pokud vite o designerovi, ktery se bude venovat grafice valka.cz zdarma, tak jako ja ji venuji rocne stovky hodin kodovani, tak sem s nim, rad ho zapojim do procesu tvorby Smile
URL : https://www.valka.cz/Rozpocet-t197268#566874Verze : 1
MOD
A čo je s grafikou? Taká ľudová múdrosť hovorí, že z prázdnej misy sa človek nenaje, nech je akokoľvek krásna. Myslím že najdôležitejší je obsah a funkčnosť, grafika má toto len podporovať a nemá byť prvoplánovou. Pochybujem že sem niekto chodí obdivovať ornamenty - dôležitá je bezproblémová funkčnosť.
URL : https://www.valka.cz/Rozpocet-t197268#566875Verze : 0
MOD