Main Menu
User Menu

Považský hrad

zřícenina hradu

     
Název:
Name:
Považský hrad
Další názvy:
Other Names:
Bystrický hrad
Typ:
Style:
hrad
Stav:
Condition:
zřícenina
Přístupnost:
Accessibility:
volně přístupno
Obec:
Municipality:
Považská Bystrica
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
49°08'43.80"N 18°27'28.55"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.1316
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
-
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
archív autora
www.hradbystrica.sk
URL : https://www.valka.cz/Povazsky-hrad-t95476#356162Verze : 0
MOD
fotografia juhozápadnej steny:
URL : https://www.valka.cz/Povazsky-hrad-t95476#356163Verze : 0
MOD