Main Menu
User Menu

P

Články

Kedy a kde zomrel Harry Potter?

Ak vás prekvapuje, že si otázku z titulku kladiem na stránkach seriózneho historického webu, tak vás zrejme prekvapí aj odpoveď na ňu. Harry Potter totiž preukázateľne padol v sobotu 22. júla 1939 v prestrelke s arabskými povstalcami neďaleko palestínskeho mesta Hebron. Že neveríte? Tento článok vám objasní bližšie okolnosti Harryho krátkeho života a jeho násilnej smrti.

Marshal of the RAF Sir Thomas Pike

životopis velmi dobrého nočního stíhače, který v letech po druhé světové válce zastával množství významných štábních funkcí nejen v řadách RAF, ale i NATO. Nositel vyznamenání DFC a Bar k DFC

Témata

Podkategorie


Zaregistrujte se

Chcete se nás zeptat, doplnit informace nebo se stát autorem článků a zapojit se do každodenního běhu, případně využít plný potenciál tohoto webu? Je to snadné, zde je odkaz jak na to!
Zobrazit postup

Rozpočet

Rozpočet valka.cz 2021 : 85.000,- Kč Příjmy doposud : 83.494,- Kč

♡ Chci přispět

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY

Server valka.cz / armedconflicts.com neustále hledá nové kolegy, kteří jsou ochotni pomoci s rozvojem a doplňováním obsahu, koordinací a kontrolou práce, moderováním příspěvků a další činností. Neváhejte a zapojte se do tvorby valka.cz v duchu hesla Čtenáři sobě :)

Přidejte se k nám!