Main Menu
User Menu

Narita, Masataka

Masataka Narita / 成田正峰

     
Příjmení:
Surname:
Narita
Jméno:
Given Name:
Masataka
Jméno v originále:
Original Name:
成田正峰 / なりた・まさたか
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
28.02.1865 ?, Prefektura Kagošima /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
24.08.1942 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Tokijského zálivu
velitel: 1. brigáda polního dělostřelectva
velitel: 3. brigáda polního dělostřelectva
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/成田正峰
URL : https://www.valka.cz/Narita-Masataka-t181841#532565Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Narita
Jméno:
Given Name:
Masataka
Jméno v originále:
Original Name:
成田正峰 / なりた・まさたか
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-25.06.1886 Vojenská akadémia
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.06.1886 podporučík
02.11.1889 poručík
13.03.1893 kapitán
11.10.1897 major
01.05.1903 podplukovník
19.04.1905 plukovník
15.07.1912 generálmajor
06.08.1917 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
06.08.1917-25.07.1919 Velitel : Pevnost Tokijského zálivu

Ručně vyplněné položky:
11.06.1888-28.07.1888 velitel čaty 3. delostrelecký pluk
28.07.1888-04.07.1891 pridelený k 3. delostreleckému pluku
04.07.1891-13.03.1893 Adjutant ? praporu 3. pluk polného delostrelectva
13.03.1893-05.11.1897 3. pluk polného delostrelectva
05.11.1897-25.01.1898 velitel 2. praporu 6. pluk polného delostrelectva
25.01.1898-01.05.1903 velitel 2. praporu Gardový pluk polného delostrelectva
01.05.1903-22.01.1904 pridelený k Tokyjskej zbrojnej fabrike?
22.01.1904-19.04.1906 velitel 16. pluku polného delostrelectva
19.04.1906-15.07.1912 velitel 13. pluku polného delostrelectva
15.07.1912-03.07.1913 velitel 3. brigády polného delostrelectva
03.07.1913-18.08.1916 velitel 1. brigády polného delostrelectva
18.08.1916-06.08.1917 Auditor polného delostrelectva
06.08.1917-25.07.1919 velitel Pevnosti Tokyjského zálivu
01.11.1919-DD.MM.RRRR Reserva
01.04.1932-DD.MM.RRRR výslužba
Vyznamenání:
Awards:

01.04.1906

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/成田正峰
URL : https://www.valka.cz/Narita-Masataka-t181841#532573Verze : 1
MOD