Main Menu
User Menu

Křídlo protizemní munice [2004-2006]

Air to Ground Munitions Systems Wing

     
Název:
Name:
Křídlo protizemní munice
Originální název:
Original Name:
Air to Ground Munitions Systems Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
23.11.2004
Předchůdce:
Predecessor:
308. strategické raketové křídlo (střel Titan)
Datum zániku:
Disbanded:
15.05.2006
Nástupce:
Successor:
308. křídlo zbraňových systémů
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.01.2005-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
27.01.2005-04.05.2006 Freisthler, Gerry L. ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:
Automaticky vyplněné položky:
15.05.2006-DD.MM.RRRR 308. skupina zbraňových systémů

Ručně vyplněné položky:
Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/Kridlo-protizemni-munice-2004-2006-t138665#452812Verze : 0
MOD