Main Menu
User Menu

Futagoiši, Kantaró

Kantaro Futagoishi / 二子石官太郎

     
Příjmení:
Surname:
Futagoiši
Jméno:
Given Name:
Kantaró
Jméno v originále:
Original Name:
二子石官太郎 / ふたごいし・かんたろう
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálporučík
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
03.11.1873 ?, Prefektura Kumamoto /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
26.09.1942 ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
velitel: Pevnost Tokijského zálivu
náčelník štábu: 5. divize
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/二子石官太郎
URL : https://www.valka.cz/Futagoisi-Kantaro-t181873#532650Verze : 1
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Futagoiši
Jméno:
Given Name:
Kantaró
Jméno v originále:
Original Name:
二子石官太郎 / ふたごいし・かんたろう
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-27.05.1896 Vojenská akadémia
09.08.1902-09.02.1904 Armádne vojnové kolégium
20.03.1906-30.11.1907 Armádne vojnové kolégium
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
25.01.1897 podporučík
17.11.1899 poručík
18.03.1904 kapitán
21.12.1908 major
10.08.1914 podplukovník
06.08.1917 plukovník
15.08.1922 generálmajor
05.03.1927 generálporučík
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
05.03.1927-08.03.1928 Velitel : Pevnost Tokijského zálivu

Ručně vyplněné položky:
25.01.1897-29.06.1899 14. peší pluk
29.06.1899-14.08.1901 12. Taiwanský peší obranný prapor
14.08.1901-09.10.1901 14. peší pluk
09.10.1901-DD.MM.RRRR Adjutant ? praporu 14. peší pluk
12.09.1902-DD.MM.RRRR 14. peší pluk
30.11.1907-21.12.1908 pridelený k Generálnemu štábu
21.12.1908-13.02.1910 64. peší pluk
13.02.1910-22.11.1911 velitel ? praporu 64. peší pluk
22.11.1911-10.08.1914 štábny dôstojník 6. divízie
10.08.1914-02.05.1916 pridelený k 16. pešemu pluku
02.05.1916-06.08.1917 štábny dôstojník 7. divízia
06.08.1917-09.09.1918 velitel 52. pešieho pluku
09.09.1918-15.08.1922 náčelník štábu 5. divízie
15.08.1922-10.01.1924 pridelený k veleniu 16. divízie
10.01.1924-02.03.1926 velitel 12. pešej brigády
02.03.1926-05.03.1927 pridelený k veleniu 3. divízie
05.03.1927-08.03.1928 velitel Pevnosti Tokyjského zálivu
29.03.1928-DD.MM.RRRR Reserva
Vyznamenání:
Awards:

01.04.1906

Řád Zlatého luňáka 4. třídy
Order of Golden Kite 4th Class
功四級金鵄勲章 / こうよんきゅうきんしくんしょう
-

01.11.1920

Řád Vycházejícího slunce 3. třída
3rd Class, The Order of the Rising Sun, Gold Rays with Neck Ribbon
旭日中綬章 / きょくじつちゅうじゅしょう
-

01.11.1920

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

22.01.1927

Řád Posvátného pokladu 2. třídy
Order of Sacred Treasure 2nd Class
瑞宝重光章 / ずいほうじゅうこうしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
http://sakurataro.org/db/二子石官太郎
URL : https://www.valka.cz/Futagoisi-Kantaro-t181873#532675Verze : 1
MOD