Main Menu
User Menu

Fudžii, Suekiči

Suekichi Fujii / 富士井末吉

     
Příjmení:
Surname:
Fudžii
Jméno:
Given Name:
Suekiči
Jméno v originále:
Original Name:
富士井末吉 / ふじい・すえきち
Fotografie či obrázek:
Photograph or Picture:
-
Hodnost:
Rank:
generálmajor
Akademický či vědecký titul:
Academic or Scientific Title:
-
Šlechtický titul:
Hereditary Title:
-
Datum, místo narození:
Date and Place of Birth:
DD.MM.RRRR ?, prefektura Hiroshima /
Datum, místo úmrtí:
Date and Place of Decease:
DD.MM.RRRR ?
Nejvýznamnější funkce:
(maximálně tři)
Most Important Appointments:
(up to three)
náčelník štábu: 5. náhradní divize
velitel: 11. samostatná smíšená brigáda
velitel: 35. pěší pluk
Jiné významné skutečnosti:
(maximálně tři)
Other Notable Facts:
(up to three)
-
Související články:
Related Articles:

Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
URL : https://www.valka.cz/Fudzii-Suekici-t128982#435109Verze : 0
MOD
     
Příjmení:
Surname:
Fudžii
Jméno:
Given Name:
Suekiči
Jméno v originále:
Original Name:
富士井末吉 / ふじい・すえきち
Všeobecné vzdělání:
General Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Vojenské vzdělání:
Military Education:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Důstojnické hodnosti:
Officer Ranks:
26.12.1907 podporučík
DD.MM.RRRR poručík
DD.MM.RRRR kapitán
DD.MM.RRRR Major
DD.MM.RRRR podplukovník
01.08.1934 plukovník
01.08.1938 generálmajor
Průběh vojenské služby:
Military Career:
Automaticky vyplněné položky:
01.08.1934-01.08.1935 Velitel : Pevnost Chichi Jima
14.01.1939-09.03.1940 Velitel : 11. samostatná smíšená brigáda

Ručně vyplněné položky:
01.08.1934-01.08.1935 velitel pevnosti Chichijima
01.08.1935-01.03.1937 velitel Matsuyama plukovného okresu
01.03.1937-01.03.1938 velitel 35. pešieho pluku
01.03.1938-DD.MM.RRRR pridelený k 9. divízii
15.07.1938-DD.MM.RRRR rezerva
27.07.1938-DD.MM.1939 výslužba
DD.MM.1939-DD.MM.RRRR znovu povolaný
04.01.1939-DD.MM.RRRR pridelený k Expedičnej armáde Centrálnej Číny
14.01.1939-09.03.1940 velitel 11. samostatnej zmiešanej brigády
DD.MM.1940-DD.MM.1940 náčelník štábu 5. náhradnej divízie
DD.MM.1940-DD.MM.1945 výslužba
DD.MM.1945-DD.MM.RRRR znovu povolaný
31.03.1945-DD.MM.RRRR velitel velenia zóny Hiroshima, velitel plukovného okresu Hiroshima
Vyznamenání:
Awards:

MM.DD.RRRR

Řád Zlatého luňáka 3. třídy
Order of Golden Kite 3rd Class
功三級金鵄勲章 / こうさんきゅうきんしくんしょう
-

Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
www.generals.dk
sakurataro.org;
URL : https://www.valka.cz/Fudzii-Suekici-t128982#435111Verze : 0
MOD