Main Menu
User Menu
     
Název:
Name:
Betliar
Další názvy:
Other Names:
Betlér (maďarsky)
Typ:
Style:
zámek
Stav:
Condition:
zachovalý
Přístupnost:
Accessibility:
přístupno v návštěvních hodinách
Obec:
Municipality:
Betliar
GPS souřadnice:
GPS Coordinates:
48°42'22.5983804"N 20°30'37.3615952"E
První písemná zmínka:
First Written Reference :
DD.MM.RRRR
Památky a muzea v okolí:
Places of Interest and Museums in the Vicinity:
hrad Krásna Hôrka
Mauzóleum grófa Dionýza a Františky Andrássyovcov
Poznámka:
Note:
-
Zdroje:
Sources:
https://www.snm.sk/?kastiel-betliar-uvodna-stranka
https://www.gemer.sk/ciele/betliar/betliar.html
https://www.betliar.ocu.sk/sk/index.php?ids=14
https://www.retep.sk/okolie/betliar/betliar.php
URL : https://www.valka.cz/Betliar-t128742#434498Verze : 0
MOD
kaštieľ Betliar
Zdroj: vlastné foto

URL : https://www.valka.cz/Betliar-t128742#434499Verze : 0
MOD