Main Menu
User Menu

8. operační skupina [1992- ]

8th Operations Group

     
Název:
Name:
8. operační skupina
Originální název:
Original Name:
8th Operations Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.02.1992
Předchůdce:
Predecessor:
8. taktická stíhací skupina
Datum zániku:
Disbanded:
Nástupce:
Successor:
-
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
03.02.1992-DD.MM.RRRR 8. stíhací křídlo
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
03.02.1992-03.08.1992 May, Kerry B. (Lieutenant Colonel)
03.08.1992-21.07.1993 Clark, Jack II (Colonel)
21.07.1993-DD.07.1994 Willke, Ronald S. (Colonel)
DD.07.1994-21.07.1995 Fly, Ronald E. (Colonel)
21.07.1995-12.07.1996 Byrd, Charles E. Jr (Colonel)
12.07.1996-20.06.1997 Wood, Stephen G. (Colonel)
20.06.1997-26.06.1998 Atkins, Dana T. (Colonel)
26.06.1998-02.08.1999 Lewis, Gregory W. (Colonel)
02.08.1999-14.07.2000 Mueller, Stephen P. (Colonel)
14.07.2000-13.07.2001 Collins, Timothy J. (Colonel)
13.07.2001-30.07.2002 Ruhlman, Philip M (Colonel)
30.07.2002-18.12.2002 West, Scott D. (Colonel)
18.12.2002-04.06.2003 Armstrong, Steven E. (Lieutenant Colonel)
04.06.2003-21.05.2004 Neubauer, Kurt F. (Colonel)
21.05.2004-03.06.2005 Strickland, Paul C. (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/8-operacni-skupina-1992-t136687#450830Verze : 0
MOD