Main Menu
User Menu

76. letištní křídlo [1994-2001]

76th Air Base Wing

     
Název:
Name:
76. letištní křídlo
Originální název:
Original Name:
76th Air Base Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.10.1994
Předchůdce:
Predecessor:
651. letištní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
13.07.2001
Nástupce:
Successor:
76. křídlo údržby
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1994-13.07.2001 ?
Dislokace:
Deployed:
01.10.1994-13.07.2001 San Antonio, Kelly Air Force Base
Velitel:
Commander:
01.10.1994-16.08.1996 Concannon, James P. (Colonel)
16.08.1996-02.09.1997 Lopez, David M. (Colonel)
02.09.1997-22.04.1999 Baldwin, Margaret K. (Colonel)
22.04.1999-DD.10.1999 Vrba, John C. (Colonel)
DD.10.1999-13.07.2001 ?, ? ( ? )
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/76-letistni-kridlo-1994-2001-t138554#452701Verze : 0
MOD