Main Menu
User Menu

673. letištní skupina [1992-1995]

673rd Air Base Group

     
Název:
Name:
673. letištní skupina
Originální název:
Original Name:
673rd Air Base Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
27.01.1992
Předchůdce:
Predecessor:
5073. letištní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
01.04.1995
Nástupce:
Successor:
673. skupina zabezpečení misí
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
27.01.1992-01.07.1994 11. křídlo řízení letového provozu
01.07.1994-01.04.1995 11. letecká armáda
Dislokace:
Deployed:
27.01.1992-06.04.1993 Shemya, Shemya Air Force Base
06.04.1993-01.04.1995 Shemya, Eareckson Air Station
Velitel:
Commander:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/673-letistni-skupina-1992-1995-t137111#451255Verze : 0
MOD