Main Menu
User Menu

61. letištní skupina [1994-2006]

61st Air Base Group

     
Název:
Name:
61. letištní skupina
Originální název:
Original Name:
61st Air Base Group
Datum vzniku:
Raised/Formed:
16.09.1994
Předchůdce:
Predecessor:
61. vojenská transportní skupina
Datum zániku:
Disbanded:
01.08.2006
Nástupce:
Successor:
61. skupina zabezpečení misí
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.10.1994-01.08.2006 ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.10.1994-08.09.1995 Jasinski, Andrew B. (Colonel)
08.09.1995-12.09.1997 Engel, Gilbert A. Jr (Colonel)
12.09.1997-18.06.1999 Barnes, Dieter V. (Colonel)
18.06.1999-26.09.2000 Price, David E. (Colonel)
26.09.2000-27.09.2002 Parker, Phil W. (Colonel)
27.09.2002-11.05.2004 Kistner, Brian E. (Colonel)
11.05.2004-21.07.2004 Brazelton, Carl E. (Colonel)
21.07.2004-29.06.2006 Codispoti, Joseph M. (Colonel)
29.06.2006-01.08.2006 Benitez, Nannette (Colonel)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil
URL : https://www.valka.cz/61-letistni-skupina-1994-2006-t137053#451197Verze : 0
MOD