Main Menu
User Menu

57. taktické výcvikové křídlo [1977-1980]

57th Tactical Training Wing

     
Název:
Name:
57. taktické výcvikové křídlo
Originální název:
Original Name:
57th Tactical Training Wing
Datum vzniku:
Raised/Formed:
01.04.1977
Předchůdce:
Predecessor:
57. křídlo pro zdokonalovací výcvik stíhačů
Datum zániku:
Disbanded:
01.03.1980
Nástupce:
Successor:
57. křídlo pro zdokonalovací výcvik stíhačů
Nadřízené velitelství:
Higher Command:
01.04.1977-DD.MM.RRRR ?
Dislokace:
Deployed:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR ?
Velitel:
Commander:
01.04.1977-05.08.1977 Strand, William L. (Colonel)
05.08.1977-26.02.1979 Clements, Ronald M. (Colonel)
26.02.1979-15.01.1980 Swalm, Thomas S. (Brigadier General)
15.01.1980-01.03.1980 Cunningham, Charles J. Jr (Brigadier General)
Podřízené jednotky:
Subordinated Units:

Čestný název:
Honorary Name:
DD.MM.RRRR-DD.MM.RRRR
Vyznamenání:
Decorations:
DD.MM.RRRR
Poznámka:
Note:
Zdroje:
Sources:
www.afhra.af.mil

URL : https://www.valka.cz/57-takticke-vycvikove-kridlo-1977-1980-t138486#452633Verze : 0
MOD